Кошик
2 відгуків

Огорожі зі скла, особливості та переваги

Огорожі зі скла, особливості та переваги
Сучасні технології і матеріали в будівництві розширюють можливості реалізації самих несподіваних дизайнерських рішень. Чому саме скляні огорожі набувають таку популярність Ви дізнаєтеся з цієї статті.

09.04.15

Огорожі зі скла створюють перспективу, відчуття руху, направляють потоки світла. Не вірно підібране огорожа може візуально роздрібнити простір, зробити сходи візуально вузької темної, зіпсувати навіть самий вдалий дизайнерський концепт.

Які фактори необхідно враховувати при виборі огорожі.

Стильову спрямованість інтер'єру і будівлі в цілому
Огородження повинне ідеально поєднуватися із загальним стилем будівлі або приміщення. Наприклад, масивна дерев'яна балюстрада буде вигідно виглядати на вході в сучасне приміщення з фасадним склом.

 

Уною експлуатації
Враховуючи той факт, зовні або всередині будівлі передбачається використовувати огородження, підбирається матеріал, що володіє потрібною ступенем стійкості до несприятливих впливів навколишнього середовища. Наприклад, в приміщенні басейну або зимового саду необхідно встановлювати огородження, стійкі до підвищеної вологості.

 

Надійність
Сходи – важливий функціональний елемент, замінити або відремонтувати який у разі виникнення дефектів зовсім не просто. Правильний вибір типу сходового огородження гарантує відсутність проблем з експлуатацією сходи протягом довгого часу.

 

Безпека
Безумовний фактор як в комерційних будівлях так і приватного будинку. Найбільш серйозні нещасні випадки всередині будівель відбуваються саме на сходах, тому безпеці самої драбини та її огородження повинна приділятися особлива увага.

 

З появою скляних огорож багато клієнтів зупиняють свій вибір саме на них. Чому ж саме скло завоювала таку популярність.

 

Безмежність дизайнерських рішень
Сходи зі скляним огородженням прикрасить будь-який інтер'єр і додасть індивідуальність будь-якому будинку. Ви можете вибрати прозоре, матове або тоноване в масі скло, скло із спеціальним покриттям, замовити нанесення декоративного малюнка або логотипу компанії.

 

Устойчивость к внешним воздействиям
Ограждение из закаленного стекла выдерживает широкий диапазон перепада температуры, повышенную влажность, ветровые нагрузки, не ржавеет, устойчиво к загрязнениям и легко очищается.

 

Долговечность
Ограждение из стекла, при правильных условиях эксплуатации и обслуживания практически не изнашивается. Срок службы такого ограждения в несколько раз превышает сроки службы аналогичных ограждений из других материалов.

 

Безопасность конструкції
Огородження зі скла – лідер в області безпеки – через надійні скляні панелі не може впасти дрібний предмет, не зісковзне нога і не пролізе дитина. Скляні панелі для огорож виконуються із загартованого моно так і ламінованого (триплекс) скла і витримують дуже серйозні навантаження.

Інші статті
GlassRailing
+380976004935
Вячеслав
+380504626234
Александр
Україна Київ ул. Ивана Выговского, д.1/9, оф.5