Кошик
2 відгуків

Піскоструминна обробка душових перегородок

Піскоструминна обробка душових перегородок
Піскоструминна обробка - один з найбільш доступних способів індивідуалізувати свою душову перегородку.

26.08.15

Піскоструминна обробка душових перегородок

Найпопулярнішим способом декоративної обробки скла на сьогоднішній день є піскоструминна обробка скла (механічне матування).

Як же відбувається процес матування? За допомогою повітряного струменя під великим тиском з частинками твердого абразиву виявляється механічна дія на гладку поверхню скла, в результаті чого така поверхня стає матовою. Сучасне обладнання дозволяє обробляти скляні полотна великого формату і з досить великою продуктивністю.

Матування, це фінальна стадія обробки скла після різання, сверловки і загартування. Так само необхідно пам'ятати, що скло після піскоструминної обробки можна склеїти, тому місця передбачуваної УФ-склеювання необхідно залишати прозорими.

Піскоструминна обробка дозволяє не тільки зробити поверхню скла матовою, але і нанести малюнок або візерунок будь-якої складності. За допомогою піскоструминної обробки поверхні скла можна створювати рельєфні композиції. Малюнок в такому випадку читається об'ємно.

Для того щоб уникнути забруднення поверхні скла і надати йому водовідштовхувальні властивості, після піскоструминної обробки скло покривається спеціальною гідрофобною рідиною.

В скляних душових перегородках матується тільки зовнішня сторона скла, т. к. контакт з агресивним побутовою хімією може призвести до вилуговування скла ― появі плям і помутнінь на обробленій поверхні.

Скляні душові перегородки з декоративною піскоструминної обробкою – запорука ексклюзивності не тільки Вашої ванної кімнати але і інтер'єру в цілому.

Інші статті
GlassRailing
+380976004935
Вячеслав
+380504626234
Александр
Україна Київ ул. Ивана Выговского, д.1/9, оф.5